HAKKIMIZDA

Set Led Aydınlatma

Set Led Aydınlatma

Set Led Aydınlatma Firması

Teknoloji alıp başını giderken elektriğin icadı dünyada başlı başına bir değişimi yaratmıştır. Nitekim elektriğin gerek aydınlatma gerek ısınma amaçlı olarak kullanılmaya başlaması beraberinde yeni ürünleri de kullanılır hale getirmiştir. İşte onlardan bir tanesi de LED adı verilen aydınlatma ürünleridir. Geçen süreç içinde giderek kullanımı artan ve çok değişik modeller ile karşımıza çıkan bu ürünü biz de Set Led Aydınlatma olarak müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz.

Firmamız 2017 yılında Ankara Ostim, 1354. Cadde No:90, 06930 İvedik Osb/Yenimahalle/Ankara adresinde kurulmuştur. Firmamız tüm yetki belgelerine sahiptir. Alanında uzman, eğitimli bir kadro ile hizmet verir. Kurulduğu günden beri Pazar hariç hergün hizmet vermekteyiz. Firmamızda mağaza içinde alışveriş ve mağazadan ürün teslim alma gibi seçeneklerimiz vardır.

LED aydınlatma ürünleri noktasında firmamız son derece geniş bir ürün gamına sahiptir. Gerek LED ampüller gerek ise diğer LED ürünlerinin satışını profesyonel ve uzman bir kadro ile gerçekleştirir. Firmamıza gelenler bizden LED aydınlatma ürünleri konusunda her türlü bilgiyi alarak kendileri için en doğru ürünü güvenle alabilir. Firmamız LED aydınlatma denilince akla gelen ilk firmaların başında gelmektedir.

Firmamız mutlak müşteri memnuniyetini baz alır. Buna uygun bir biçimde hizmet verir. Ürün gamımız giderek genişlemektedir. Yerli ve yabancı çok farklı markaların ürünlerini Ankara sakinlerinin beklentilerine sunuyoruz. Kendi kullanamayacağımız hiçbir ürünün satışını da gerçekleştirmiyoruz.